Турбіна + блок управління Зубр

4500,00
грн.
Турбіна + блок управління Зубр
Автоматика забезпечує нагнітання турбіною повітря в камеру згоряння в залежності від температури теплоносія в котлі. У свою чергу вентилятор управляється спеціальним контролером, що зводить до мінімуму участь людини в роботі котла. Такий вид автоматизації відмінно підійде для тих, хто в якості палива використовує вугілля або тверді породи деревини.

Турбіна має корпус, що складається з двох алюмінієвих частин. Електродвигун поміщений в пластиковий кожух, що запобігає ураженню людини електричним струмом. Алюмінієва турбіна вентилятора закріплена на валу двигуна і захищена з боку входу повітря, що запобігає від дотику рукою і потрапляння дрібних механічних частин на лопатки турбіни. Вентилятор має фланець з пазами і отворами для кріплення до різних типів твердопаливних котлів і обладнаний гравітаційної заслінкою, яка закривається при виключенні вентилятора і запобігає потраплянню повітря в камеру згоряння котла.

Характеристики турбіни Зубр:
  • Номінальна напруга: 230 В
  • Номінальна частота: 50 Гц
  • Потужність: 80 Вт
  • Макс.продуктівность 240 м3 / ч
  • Обороти: 2200 об / хв.
  • Рівень звукової потужності: 63 дБ (А) Вага: 2 кг
Інструкція по експлуатації:
Після увімкнення контролера зачекайте кілька секунд, поки контролер
виконає внутрішній тест і на дисплеї зʼявиться відповідна температура, яку показує датчик температури у вигляді ХХО. Загориться лампочка СТОП.
Розпалювання котла за допомогою автоматики:
  1. Натиснувши кнопку СТАРТ, загориться лампочка РОЗЧИНА та контролер увімкие продування в ручному режимі. Після досягнення температури на котлі 35°С, вентилятор розпочне роботу в автоматичному режимі.
  2. Коли температура на котлі досягне заданої, контролер вимкне
вентилятор і загориться лампочка КОНТРОЛЬ. Коли температура на котлі впаде до заданої, контролер повторно запустить вентилятор і знову засвітиться лампочка РОЗЧИНА.
3.Щоб вимкнути роботу контролера, потрібно натиснути клавішу СТОП і вона загориться
Якщо температура на котлі автоматично впаде нижче температури
вимкнення контролера (параметр tU), через 5 хвилин контролер відразу зупинить роботу вентилятора, загориться кнопка СТОП і пролунає звукова сигналізація.
4.Щоб вимкнути сигнал, натисніть кнопку СТОП, а для відновления роботи контролера знову натисніть КНоПКУ СТАРТ/СТОП.
Click to order