Монтажникам
Дилерам
Котли Зубр
Завод виробник твердопаливних котлів Zubr
Безкоштовно з мобільного по Україні
Про нас
Найважливіший показник нашої роботи — це високий рівень довіри клієнтів, які обирають продукцію Зубр
ТОВ "ЗУБР" - українська компанія займається продажем твердопаливних котлів вже 8 років. За ці роки більш ніж 24 тисячі клієнтів залишились задоволеними. Це підтверджують відео-відгуки на нашому YouTube каналі kotel-zubr.com. За цей час ми змогли зарекомендувати себе серед покупців та довести якість наших виробів!

Вся продукція Зубр має сертифікати відповідності та виготовляється лише з високоякісної сировини — спеціальної котлової сталі 09Г2С та за всіма стандартами якості ДСТУ 2326-93.

Головні пріоритети для нашої компанії, це якість продукції та клієнтоорієнтованість. Саме тому, ми маємо повністю комунікабельні соціальні мережі, де спілкуємося з клієнтами, відповідаємо на їхні питання та поширюємо відгуки клієнтів, що вже придбали пристрої.

Протягом довгого часу ми розширювали асортимент та робили все задля того, щоб зарекомендувати себе, як виробника найякіснішої продукції і ось тепер отримали дуже цінну для нас відзнаку — «Вибір Країни 2022» та «Вибір Країни 2023»!

Звісно, все це не вдалося би без команди справжніх професіоналів, які працюють в компанії Зубр. Висококваліфіковані робітники з багаторічним стажем — запорука нашого успіху. Для всієї команди нагорода «Вибір Країни» стала не тільки приємною відзнакою довгої роботи, але й мотивацією для подальшої плідної роботи!
Національна премія
В 2022 та 2024 році ТМ Зубр стала номінантом на відзнаку «Вибір країни» . Серед претендентів виробників, ми зайняли перше місце та отримали статус якості «Вибір країни».

Аналітичний центр визначив переможця завдяки таким критеріям: опитування населення, наявність позитивних відгуків, різновид товару, якість товару, цінова політика, впізнаваність.

У результаті дослідження методом URSA 50, серед підприємств які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarcetScore, компанія Зубр отримала номінацію «Виробник твердопаливних котлів року»
ВИБІР КРАЇНИ
Допомагаємо ЗСУ, ТРО
Чим ми відрізняємося від інших:

  • Наші принципи співробітництва базуються на таких аспектах: індивідуальний підхід, гарантія якості та гнучка цінова політика.
  • Безкоштовна доставка по всій території України. Це зручність, яку відчули наші клієнти. Ви можете купити в будь-якому місті – і куплений товар буде у Вас вдома в найкоротші терміни, а можна сплатити за фактом отримання – переконавшись, що саме цю продукцію Ви купували.
  • Ви купуєте опалювальний прилад у виробника, та отримаєте швидше, а ніж в інших магазинах.
  • Компанія має сертифікати якості, оскільки ми є офіційним виробником.
  • Звернувшись до нас, ви отримуєте консультацію кваліфікованих співробітників, теплотехніків, які допомогають підібрати техніку з урахуванням усіх індивідуальних характеристик вашого приміщення.

    Обираючи необхідне обладнання, кожен клієнт прагне придбати якісний товар, який прослужить не один рік. Тому ви отримуєте гарантію 5 років на обладнання. Клієнт має право звернутися по номеру, який вказаний на сайті, якщо будуть проблеми з запуском або непередбачені несправності. Діє сервісний центр.

    Компанія Зубр враховує побажання клієнтів, та удосконалює продукт. Зворотній зв'язок підтримуємо через соціальні мережі. Ми є в Instagram, Facebook, YouTube та TikTok. Завжди відкриті для зауважень та пропозицій. Звертайтесь з будь-якими питаннями – Ви будете почуті.
Сертифікати та подяки
Твердопаливні котли "Зубр" виготовляються у м.Дніпро.

При виготовленні котлів використовується жароміцна, котлова сталь 09Г2С. Застосування сталі даної марки є запорукою зносостійкості і міцності котла
Завантажувальна камера котла і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5 міліметрів
Наша компанія активно допомагає ЗСУ, ТРО та волонтерам з перших днів війни.
Вся продукція сертифікована та відповідає вимогам ДСТУ 2326-93 (ГОСТ 20548-93)