Офіційний виробник твердопаливних котлів Zubr в Україні
Безкоштовно з Мобільних по Україні
м. Дніпро вул. Молодогвардійська 7
Про нас
Національна премія
В 2022 році ТМ Зубр стала номінантом на відзнаку «Вибір країни» . Серед претендентів виробників, ми зайняли перше місце та отримали статус якості «Вибір країни».

Аналітичний центр визначив переможця завдяки таким критеріям: опитування населення, наявність позитивних відгуків, різновид товару, якість товару, цінова політика, впізнаваність.

У результаті дослідження методом URSA 50, серед підприємств які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarcetScore, компанія Зубр отримала номінацію «Виробник твердопаливних котлів року»
ВИБІР КРАЇНИ
Kotel-zubr.com - україньска компанія займається продажем твердопаливних котлів вже 8 років. За ці роки більш ніж 24 тисячі клієнтів залишились задоволеними. Це підтверджують відео-відгуки на нашому Youtube каналі kotel-zubr.com

Чим ми відрізняємося від інших:

  • Наші принципи співробітництва базуються на таких аспектах: індивідуальний підхід, гарантія якості та гнучка цінова політика.
  • Безкоштовна доставка по всій території України. Це зручність, яку відчули наші клієнти. Ви можете купити в будь-якому місті – і куплений товар буде у Вас вдома в найкоротші терміни, а можна сплатити за фактом отримання – переконавшись, що саме цю продукцію Ви купували.
  • Ви купуєте опалювальний прилад у виробника, та отримаєте швидше а ніж в інших магазинах.
  • Компанія має сертифікати якості, оскільки ми є офіційним виробником.
  • Звернувшись до нас, ви отримуєте консультацію кваліфікованих співробітників, теплотехніків, які допомогають підібрати техніку з урахуванням усіх індивідуальних характеристик вашого приміщення.

    Обираючи необхідне обладнання, кожен клієнт прагне придбати якісний товар, який прослужить не один рік. Тому ви отримуєте гарантію 5 років на обладнання. Клієнт має право звернутися по номеру, який вказаний на сайті, якщо будуть проблеми з запуском або непередбачені несправності. Діє сервісний центр.

    Компанія Зубр враховує побажання клієнтів, та удосконалює продукт. Зворотній зв'язок підтримуємо через соціальні мережі. Ми є в інстаграм, фейсбук, та YouTube. Завжди відкриті для зауважень та пропозицій. Звертайтесьз будь-якими питаннями – Ви будете почуті.
Сертифікати
Твердопаливні котли "Зубр" виготовляються у м.Дніпро.

При виготовленні котлів використовується жароміцна, котлова сталь 09Г2С. Застосування сталі даної марки є запорукою зносостійкості і міцності котла
Завантажувальна камера котла і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5 міліметрів
Наша компанія активно допомагає ЗСУ, ТРО та волонтерам з перших днів війни.
Вся продукція сертифікована та відповідає вимогам ДСТУ 2326-93 (ГОСТ 20548-93)
3 ступеня захисту якості котла
ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК!
Відкрийте мобільний додаток QR код і відскануйте зображення

Спеціальний код розміщений на продукції ZUBR і в документації

Перевірити відповідність ZUBR
Після сканування
QR коду
Вся продукція сертифікована і захищена
QR кодом
Перейшовши за посиланням відкриється офіційний сайт
kotel-zubr.com
Ви отримуєте посилання на офіційний сайт представника ZUBR в Україні
QR код
1
2
3
Допомагаємо ЗСУ, ТРО