Монтажникам
Дилерам
Котли Зубр
Завод виробник твердопаливних котлів Zubr
Безкоштовно з мобільного по Україні
ПОКУПКА В РОЗСТРОЧКУ
Компанія-виробник прагне зробити умови придбання опалювального обладнання, комплектуючих та інших товарів найвигіднішими. Окрім гнучкої цінової політики, ми надаємо нашим клієнтам можливість самостійно вибирати формат оплати: готівковий або безготівковий, а також купити кредит або оплата частинами.

Тепер не варто переживати, що Вам може не вистачити коштів на придбання техніки, що сподобалася, тому що вже не треба оплачувати всю вартість відразу. Ви можете забрати собі обраний товар та самостійно визначити, яку суму щомісячного платежу зручно оплачувати, кількість платежів та термін дії кредиту!

Ми пропонуємо купити в кредит

Вигідні умови для придбання опалювального
пристрою вже сьогодні
При оформленні покупки з післяплатою в кредит на рік, ви сплачуєте 2,5% від суми запозичення на місяць та річну ставку 0,00001%
до 12 платежів
Покупка частинами від Нової Пошти
Оплата частинами від ПриватБанк
При оформленні покупки по сервісу «Оплата частинами» - комісія для Вас складає всього 0,01%
до 6 платежів
«Миттєва розстрочка» від ПриватБанк
до 25 платежів
При оформленні «Миттєвою розстрочки» - 2,9% від вартості товару при списанні щомісячних платежів
Покупка частинами від Монобанк
до 7 платежів
Безкоштовна розстрочка безвідсоткова. Перший платіж пройде в момент купівлі, а наступний — через місяць.

Для власників житла — пошкодженого або зруйнованого через бойові дії

Отримайте допомогу до 200 тис. грн. від держави. Сумму компенсації ви можете використати на покупку котла та комплектуючих в нашому інтернет-магазині.
Залишайте заявку для консультації.
Не вистачає коштів на придбання котла? Ми допоможемо оформити покупку в кредит, та ви зможете сплачувати поступово. Обравши товар та банк, суму платежу розбиваємо на частини. Кількість частин залежить від вашої можливості сплачувати.

Компанія ТОВ "Твердопаливні котли Зубр" надає можливість оформлення кредиту на весь асортимент обладнання.

Для укладання кредитного договору:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Іноді співробітники банку можуть вимагати надання довідки про доходи.
*Дані умови дійсні лише для громадян України.

У плані кредитування клієнтів наша компанія співпрацює з банками України: "ПриватБанк", "Ощадбанк" та "Монобанк".

Для власників кредитних карток «ПриватБанк» відкрито можливість підключення спеціальних програм: «оплата частинами» (процентна ставка 0,01%) або «миттєва розстрочка» (2,9% щомісяця від вартості товару).

Послуга «Оплата частинами» ПриватБанк

Банк надає можливість оформити покупку в 6 платежів. Перший платіж знімається вже під час підключення послуги. Комісія складає 0,01%.

Як клієнт може дізнатися про доступний ліміт по сервісу Оплата частинами?

Ви можете дізнатися про доступний ліміт за кредитом «Оплата частинами»: відправивши SMS з командою CHAST на номер 3700* (+380920003700 – для SMS з-за кордону); за допомогою мобільних додатків «Оплата частинами» та «Приват24»; в особистому кабінеті на сайті «Оплата частинами» або в Інтернет-банку «Приват24».

Послуга "Миттєва розстрочка" ПриватБанк

Програма "Миттєва розстрочка" (до 25 платежів), перша проплата здійснюється через місяць. Для клієнта комісія з сервісу складає 2,9% від суми покупки щомісяця. У разі списання регулярного платежу в рахунок кредитних коштів клієнт додатково сплачує комісію з картки у розмірі 4%.

Послуга "Оплата Частинами" Монобанк

Безвідсоткова розстрочка, найвигідніший банк для покупців. Строк "Покупки Частинами" може складати до 7 платежів. За цей період клієнт не платить відсотки щомісяця. Перший платіж пройде в момент купівлі, а наступний — через місяць.


Як це працює?
Натискаєте кнопку "Купити в кредит". Менеджер зв'язується з клієнтом, консультує та уточнює кількість бажаних платежів. Ми надсилаємо заявку про оформлення покупки котла в кредит. Банк перевіряє, чи достатній ліміт за «Оплатою частинами».

Банк оформлює розстрочку Надсилає клієнтові повідомлення з інформацією про розстрочку. Ви підтверджуєте у додатку оплату, та у вас списується перший внесок.

На електронну пошту клієнта надходить лист із чеком. Наступного дня банк відправляє продавцю повну суму за товар, за вирахуванням комісії. Оплата оформлена. Кожного місяця з карти буде списуватися затверджена сума платежу.

Для клієнтів «Ощадбанк» програма "Теплий кредит"

Компенсація -20% на покупку котла (на купівлю котла із відшкодуванням 20% від суми кредиту)

Більш конкретну інформацію про кредитування Ви можете дізнатись, передзвонивши менеджерам вищезгаданих банків.
Замовити безкоштовний розрахунок

Заповніть форму і отримаєте відповідь від фахівця вже через 5 хвилин