Офіційний виробник твердопаливних котлів Zubr в Україні
Котли Зубр
м. Дніпро вул. Молодогвардійська 7
Написати
Безкоштовно з Мобільних по Україні
1
0 грн.
ПОКУПКА В РОЗСТРОЧКУ
Компанія-виробник прагне зробити умови придбання опалювального обладнання, комплектуючих та інших товарів найвигіднішими. Окрім гнучкої цінової політики, ми надаємо нашим клієнтам можливість самостійно вибирати формат оплати: готівковий або безготівковий, а також купити кредит або оплата частинами.

Тепер не варто переживати, що Вам може не вистачити коштів на придбання техніки, що сподобалася, тому що вже не треба оплачувати всю вартість відразу. Ви можете забрати собі обраний товар та самостійно визначити, яку суму щомісячного платежу зручно оплачувати, кількість платежів та термін дії кредиту!
Вигідні умови для придбання в розстрочку або кредит
При оформленні «Миттєвою розстрочки» - 2,9% від вартості товару при списанні щомісячних платежів
до 25 платежів
«Миттєва розстрочка» від ПриватБанк
Покупка частинами від Монобанк
до 7 платежів
Безкоштовна розстрочка. Клієнт не платить відсотки щомісяця. Перший платіж пройде в момент купівлі, а наступний — через місяць.
Компенсація -20% на покупку
На придбання твердопаливного котла з відшкодуванням від 20% до 35% суми кредиту
"Теплий кредит" від Ощадбанк
до 4 платежів
При оформленні покупки по сервісу «Оплата частинами» - комісія для Вас складає всього 0,01%
Оплата частинами від ПриватБанк

Не вистачає коштів на придбання котла? Ми допоможемо оформити покупку в кредит, та ви зможете сплачувати поступово. Обравши товар та банк, сумму платежу розбиваємо на частини. Кількість частин залежить від вашої можливості сплачувати.

Компанія «kotel-zubr.com» надає можливість оформлення кредиту на весь асортимент обладнання.

Для укладання кредитного договору:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
  • Іноді співробітники банку можуть вимагати надання довідки про доходи.
*Дані умови дійсні лише для громадян України.

У плані кредитування клієнтів наша компанія співпрацює з банками України: "ПриватБанк", "Ощадбанк" та "Монобанк".

Для власників кредитних карток «ПриватБанк» відкрито можливість підключення спеціальних програм: «оплата частинами» (процентна ставка 0,01%) або «миттєва розстрочка» (2,9% щомісяця від вартості товару).

Послуга «Оплата частинами» ПриватБанк

Банк надає можливість оформити покупку в 4 платежі. Перший платіж знімається вже під час підключення послуги. Коміссія складає 0,01%.

Як клієнт може дізнатися про доступний ліміт по сервісу Оплата частинами?

Ви можете дізнатися про доступний ліміт за кредитом «Оплата частинами»: відправивши SMS з командою CHAST на номер 3700* (+380920003700 – для SMS з-за кордону); за допомогою мобільних додатків «Оплата частинами» та «Приват24»; в особистому кабінеті на сайті «Оплата частинами» або в Інтернет-банку «Приват24».

Послуга "Миттєва розстрочка" ПриватБанк

Програма "Миттєва розстрочка" (до 25 платежів), перша проплата здійснюється через місяць. Для клієнта комісія з сервісу складає 2,9% від суми покупки щомісяця. У разі списання регулярного платежу в рахунок кредитних коштів клієнт додатково сплачує комісію з картки у розмірі 4%.

Послуга "Оплата Частинами" Монобанк

Безвідсоткова розстрочка, найвигідніший банк для покупців. Строк "Покупки Частинами" може складати від 2 до 5 місяців на 3 або 6 платежів. За цей період клієнт не платить відсотки щомісяця. Перший платіж пройде в момент купівлі, а наступний — через місяць.


Як це працює?
Нажимаете кнопку "Купити в кредит". Менеджер зв`язуеться з клієнтом, консультує та утонює кількість бажаних платежів. Клієнт надає паспорт та код. Ми надсилаемо заявку про оформлення покупки котла в кредит. Банк перевіряє, чи достатній ліміт за «Оплатою частинами».

Банк оформлює розстрочку Надсилає клієнтові повідомлення з інформацією про розстрочку. Ви підтверджуєте у додатку оплату, та у вас списуеться перший внесок.

На електронну пошту клієнта надходить лист із чеком. Наступного дня банк відправляє продавцю повну суму за товар, за вирахуванням комісії. Оплата оформлена. Кожного місяця з карти буде списуватися затверджена сума платежу.

Для клієнтів «Ощадбанк» програма "Теплий кредит"

Компенсація -20% на покупку котла (на купівлю котла із відшкодуванням 20% від суми кредиту)

Більш конкретну інформацію про кредитування Ви можете дізнатись, передзвонивши менеджерам вищезгаданих банків.
Замовити безкоштовний розрахунок

Заповніть форму і отримаєте відповідь від фахівця вже через 5 хвилин