Монтажникам
Дилерам
Котли Зубр
Завод виробник твердопаливних котлів Zubr
Безкоштовно з мобільного по Україні

Шукаємо зварювальників (напівавтомат)

Залиште заявку, щоб дізнатися подробиці та пройти співбесіду
- з досвідом роботи напівавтоматичним зварюванням;
- віком від 18 років;
- період навчання та
стажування оплачується
Оплата праці від 30 000 - 60 000 грн/міс.
(в залежності від виробітку)
  Обов'язки
  :
  • Зварювання твердопаливних котлів за допомогою полуавтоматичного зварювання.
  • Виконання робіт згідно з технічними кресленнями та інструкціями.
  • Контроль якості зварювання.

  Вимоги:
  • Досвід роботи зварювальником (напівавтомат).
  • Вміння читати технічні креслення.
  • Відповідальність, уважність та пунктуальність.
  • Приймаємо на роботу осіб з інвалідністю, студентів, ветеранів та пенсіонерів.

  Умови:
  • Графік роботи з 9:00 до 18:00, Пн-Пт, або вахтовий графік.
  • Надаємо житло іногороднім
  • Період навчання та стажування — оплачується
  м.Дніпро, Лівий берег, вул. Молодогвардійська (район «радіо завод»)
  Якщо ви відповідаєте вимогам і бажаєте працювати в стабільній компанії з хорошим колективом, надсилайте свої резюме для розгляду, або телефонуйте
  Про нас
  Найважливіший показник нашої роботи — це високий рівень довіри клієнтів, які обирають продукцію Зубр
  ТОВ "ЗУБР" - українська компанія займається продажем твердопаливних котлів вже 8 років. За ці роки більш ніж 24 тисячі клієнтів залишились задоволеними. Це підтверджують відео-відгуки на нашому YouTube каналі kotel-zubr.com. За цей час ми змогли зарекомендувати себе серед покупців та довести якість наших виробів!

  Вся продукція Зубр має сертифікати відповідності та виготовляється лише з високоякісної сировини — спеціальної котлової сталі 09Г2С та за всіма стандартами якості ДСТУ 2326-93.

  Головні пріоритети для нашої компанії, це якість продукції та клієнтоорієнтованість. Саме тому, ми маємо повністю комунікабельні соціальні мережі, де спілкуємося з клієнтами, відповідаємо на їхні питання та поширюємо відгуки клієнтів, що вже придбали пристрої.

  Протягом довгого часу ми розширювали асортимент та робили все задля того, щоб зарекомендувати себе, як виробника найякіснішої продукції і ось тепер отримали дуже цінну для нас відзнаку — «Вибір Країни 2022» та «Вибір Країни 2023»!

  Звісно, все це не вдалося би без команди справжніх професіоналів, які працюють в компанії Зубр. Висококваліфіковані робітники з багаторічним стажем — запорука нашого успіху. Для всієї команди нагорода «Вибір Країни» стала не тільки приємною відзнакою довгої роботи, але й мотивацією для подальшої плідної роботи!
  Наші спеціалісти
  Чим ми відрізняємося від інших:

  • Наші принципи співробітництва базуються на таких аспектах: індивідуальний підхід, гарантія якості та гнучка цінова політика.
  • Безкоштовна доставка по всій території України. Це зручність, яку відчули наші клієнти. Ви можете купити в будь-якому місті – і куплений товар буде у Вас вдома в найкоротші терміни, а можна сплатити за фактом отримання – переконавшись, що саме цю продукцію Ви купували.
  • Ви купуєте опалювальний прилад у виробника, та отримаєте швидше, а ніж в інших магазинах.
  • Компанія має сертифікати якості, оскільки ми є офіційним виробником.
  • Звернувшись до нас, ви отримуєте консультацію кваліфікованих співробітників, теплотехніків, які допомогають підібрати техніку з урахуванням усіх індивідуальних характеристик вашого приміщення.

   Обираючи необхідне обладнання, кожен клієнт прагне придбати якісний товар, який прослужить не один рік. Тому ви отримуєте гарантію 5 років на обладнання. Клієнт має право звернутися по номеру, який вказаний на сайті, якщо будуть проблеми з запуском або непередбачені несправності. Діє сервісний центр.

   Компанія Зубр враховує побажання клієнтів, та удосконалює продукт. Зворотній зв'язок підтримуємо через соціальні мережі. Ми є в Instagram, Facebook, YouTube та TikTok. Завжди відкриті для зауважень та пропозицій. Звертайтесь з будь-якими питаннями – Ви будете почуті.
  Сертифікати та подяки
  Твердопаливні котли "Зубр" виготовляються у м.Дніпро.

  При виготовленні котлів використовується жароміцна, котлова сталь 09Г2С. Застосування сталі даної марки є запорукою зносостійкості і міцності котла
  Завантажувальна камера котла і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5 міліметрів
  Наша компанія активно допомагає ЗСУ, ТРО та волонтерам з перших днів війни.
  Вся продукція сертифікована та відповідає вимогам ДСТУ 2326-93 (ГОСТ 20548-93)
  Національна премія
  В 2022 та 2024 році ТМ Зубр стала номінантом на відзнаку «Вибір країни» . Серед претендентів виробників, ми зайняли перше місце та отримали статус якості «Вибір країни».

  Аналітичний центр визначив переможця завдяки таким критеріям: опитування населення, наявність позитивних відгуків, різновид товару, якість товару, цінова політика, впізнаваність.

  У результаті дослідження методом URSA 50, серед підприємств які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarcetScore, компанія Зубр отримала номінацію «Виробник твердопаливних котлів року»
  ВИБІР КРАЇНИ